Yeni yıl ve yeni bir başlangıç….

by gulsaherturk

12.2015 NewYearCake
Bu yıldan da beklentimiz sevgiden, hoşgörüden, mutluluktan, sağlıktan ve adaletten yana… Allah hepimizi kötü bakan gözlerden, umudunu kaybetmiş ruhlardan korusun… Hayat; mutluluk, bereket ve aşkla dolsun. 

Nice yıllara…

Uzun zamandır yapmak istediklerimi alt alta yazsam boyum kadar bir liste olur sanırım. Ama çocuklarla olan hayatım, iş hayatım ve ev hayatım kedinin kuyruğunu kovalaması gibi birbirini kovalıyor. Bu yüzden de listenin bir diğer adı da “sürekli ertelenenler listesi” 🙂 Yeni yıldan en büyük dileğim; bu listenin bir çok kıdemli satırına bir çizgi atabilmek. Sanırım 2016 bunun için çok uygun bir yıl olacak. ( Umut etmek güzeldir !) Uzuuun bir zamandır yapmak istediğim şeylerden biri de Canım Pastam adına pasta hediye etmekti. Yıla bununla başlamak büyük bir mutluluk. Geçen senelerde Canım Pastam sayesinde öyle güzel insanlar ile tanıştım ki… Bu güzel insanların pozitif enerjisi de 2016’ya daha güzel bir başlangıç yapmama neden oldu.  10.2014 Gülşah - Nar

2015’in son günlerinde instagram hesabımızda yılbaşı kampanyası yaptık. Instagram’da @canimpastam hesabımızı takip eden kişiler ve gönderiyi paylaşanlar arasından yapılan çekilişin sonucunu Gülfem’ciğimin uğurlu minik elleri belirledi.

2016 senesi bereket ve şans getirsin diye “Nar Pasta”mızı Selen Hanım’a hediye ettik. Dileriz ki Nar Pastamız ona da uğurlu gelir ve kalbinden geçen ve hayatında hayırlı olacak tüm dilekleri kabul olur.

Biz yeni seneye çalışarak, ailemizi sevgi ile besleyerek ve etrafımızdaki insanlar için güzel temennilerde bulunarak girdik. Sağlık ve mutluluk etrafımızdan ve bizden eksilmesin..

Sevgiler,

Gülşah Ertürk

You may also like

Leave a Comment